مدیر آموزش و پرورش جهرم

فارس / شرکت دانش آموزان جهرمی در مسابقه «دلنوشته ای برای پدر بزرگ و مادربزرگ»

نیکفر گفت: با هدف ترویج احترام به سالمندان میان نسل جدید جامعه مسابقه «دلنوشته ای برای پدر بزرگ و مادربزرگ» در جهرم اجرا می شود.

نیکفر مدیر آموزش و پرورش شهرستان جهرم گفت: با هدف ترویج احترام به سالمندان میان نسل جدید جامعه مسابقه «دلنوشته ای برای پدر بزرگ و مادربزرگ» در جهرم اجرا می شود.

«مهدی نیکفر»، گفت: همواره بر اساس فرهنگ اسلامی و ایرانی، هر سال و با تحویل سال نو نوه ها همراه با والدین خود به دست بوسی پدر بزرگ ها و مادر بزرگ های مهربان می رفتند اما امسال به دلیل قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و برای حفظ سلامتی این مهربانان، نوه ها از دیدار حضوری این بزرگواران محروم شدند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان جهرم افزود: با هدف ترغیب فرهنگ احترام به سالمندان و همچنین توجه به قرنطینه خانگی، پژوهش سرای «برنا» و «ابن سینا» شهرستان جهرم اقدام به برگزاری مسابقه «دل نوشته ای به پدر بزرگ و مادر بزرگ» کرده است.

 وی با اشاره به اینکه دلنوشته های دانش آموزان می تواند احساس علاقمندی در آنها را تعمیق و با ارسال مجازی آن برای پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها قوت قلب باشد، بیان کرد: دانش آموزان می توانند دل نوشته های خود را به صورت مجازی و از طریق وات ساپ برای شرکت در این مسابقه ارسال کنند.

نیکفر با اشاره به اینکه در هر مقطع تحصیلی به  ۱۰دانش آموز که دل نوشته برتری داشته باشد جوایز و لوح تقدیر اهداء می شود، گفت: تمامی دانش آموزان در هر سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

وی با اشاره به اینکه هر دانش آموز می تواند فقط یک دل نوشته داشته باشد، ادامه داد: دل نوشته باید با خط خوانای دانش آموز در یک برگ کاغذ معمولی و پس از عکس گرفتن از آن تا تاریخ ۱۲ فروردین ماه به شماره ۰۹۰۲۹۵۱۴۰۹۸ در پیام رسان وات ساپ ارسال شود.  

مدیر اداره آموزش و پرورش جهرم با اشاره به اینکه دل نوشته فقط در یک صفحه نوشته شود تا به راحتی بتوان از آن عکس گرفت، گفت: بالای برگ مشخصات دانش آموز (نام و نام خانوادگی، پایه تحصیلی، رشته تحصیلی، نام مدرسه و کد ملی) حتما قید شود.

وی با اشاره به اینکه به آثاری که فاقد مشخصات مذکور باشند ترتیب اثر داده نمی شود، گفت: از دانش آموزان تقاضا داریم نوشته ها به وضوح با موبایل عکس گرفته شود تا قابل بازخوانی برای داوران باشد

منبع: شبستان
نظر بدهید

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.