مدیر کمیته امداد شهرستان میناب

هرمزگان / اعزام ۸۶ سالمند تحت حمایت کمیته امداد میناب به مشهد مقدس

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) میناب گفت: تعداد ۸۶ نفر از سالمندان برادر تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان در قالب ۲ اتوبوس به مشهد مقدس اعزام شدند.

محمود جاودان، مدیر کمیته امداد شهرستان میناب در حاشیه این اعزام  در گفتگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری میناب جنوب گفت: زیارت بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع)،برگزاری جلسات آموزشی و فرهنگی مانند امید به آینده و آشنایی با سبک زندگی امامان معصوم از جمله برنامه هایی است که در طول سفر برای افراد اعزام شده به این سفر معنوی اجرا می شود.

وی هدف از اعزام این افراد به مشهد مقدس را آشنایی بیشتر با سیره عملی و سجایای اخلاقی امامان معصوم و تقویت باورهای دین عنوان کرد.

جاودان اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی (ره) میناب در راستای کمک به افراد نیازمند وضعیف جامعه با استفاده از ظرفیت خیرین و نیکوکاران اقدام به اجرای طرح شوق زیارت به منظور اعزام سالمندان به مشهد مقدس نموده است.

مدیرکمیته امداد میناب  با بیان اینکه ایجاد نشاط روحی و روانی زوار امام رضا(ع)، تقویت باورهای دینی، ارج نهادن به خانواده های نیازمند و سمت و سو بخشیدن به کمک خیرین از جمله اهداف این طرح است گفت: تعداد ۸۶نفر سالمند برادر تحت حمایت کمیته امداداین شهرستان به مدت یک هفته به مشهد مقدس اعزام شدند.

منبع: شبکه اطلاع رسانی راه دانا
نظر بدهید

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.