استاندار زنجان

زنجان / اتمام واکسیناسیون افراد بالای ۶۰ سال در استان تا پایان خردادماه

به گفته حقیقی، واکسیناسیون افراد بالای ۶۰ سال در استان زنجان تا پایان خردادماه به پایان می رسد که با انجام واکسیناسیون تعداد مرگ و میر سالمندان کاهش می‌یابد.

به گفته حقیقی، واکسیناسیون افراد بالای ۶۰ سال در استان زنجان تا پایان خردادماه به پایان می رسد که با انجام واکسیناسیون تعداد مرگ و میر سالمندان کاهش می‌یابد.

استاندار زنجان شب گذشته در ستاد کرونای استان زنجان اظهار کرد: ۸۰ درصد بیماران کرونایی هیچ علامتی ندارند اما در جامعه حاضر شده و دیگران را مبتلا می‌کنند.

فتح الله حقیقی به بیان اینکه روند پی سی آر در شهرستان‌های ابهر ، خرم‌دره، طارم و ایجرود مطلوب نیست، ادامه داد: وضعیت شهرستان زنجان در پیک چهارم بهتر است.

وی خاطرنشان کرد: با وجود افزایش تعداد بیماران در پیک چهارم کرونا تعداد فوتی‌ها به نصف رسید و استان زنجان از نظر رعایت پروتکل‌های بهداشتی استان موفقی است.

به گفته استاندار زنجان، استان زنجان از نظر اخذ تست کرونا از استان‌های برتر است و اگر این تست‌ها انجام نمی‌شد تعداد بیماران به شدت افزایش می‌یافت.

این مقام مسئول افزود: واکسیناسیون افراد بالای ۶۰ سال در استان زنجان تا پایان خردادماه به پایان می رسد که با انجام واکسیناسیون تعداد مرگ و میر سالمندان کاهش می‌یابد.

وی در خصوص انتخابات پیشرو نیز یادآور شد: همه تلاش مجریان انتخابات، برگزاری انتخابات سالم، باشکوه، رقابتی و برگزاری آن در امنیت است.

استاندار زنجان با یادآوری اینکه همه تمهیدات برای تبلیغات و برگزاری انتخابات با بالاترین رعایت پروتکل‌ها اندیشیده شده است، گفت: کاندیداها باید طبق مصوبه ستاد کرونا برای تبلیغات اقدام کنند تا مشکلی ایجاد نشود و همه باید به قوانین احترام بگذاریم.

وی گفت: ویروس جهش یافته هندی در جهان و کشور هویدا است و با توجه به نزدیک شدن به ایام عروسی‌ها و جشن‌ها، ضروری است از برگزاری هر نوع تجمعی جلوگیری شود

 

منبع: استانداری زنجان
نظر بدهید

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.