مسئول وب سایت دبیرخانه شورای ملی سالمندان

کانال تلگرام دبیرخانه شورای ملی سالمندان راه اندازی شد

به روز بودن و دسترسی سریع به اطلاعات، در دنیای این روزها از اهمیت بسیاری برخوردار است. ما نیز دردبیرخانه شورای ملی سالمندان همواره تلاش کرده ایم تا در کمترین زمان ممکن اخبار و رویدادهای مربوط به حوزه سالمندی را برای شما پوشش دهیم.

به روز بودن و دسترسی سریع به اطلاعات، در دنیای این روزها از اهمیت بسیاری برخوردار است. ما نیز در دبیرخانه شورای ملی سالمندان همواره تلاش کرده ایم تا در کمترین زمان ممکن اخبار و رویدادهای مربوط به حوزه سالمندی را برای شما پوشش دهیم.

امروز که نزدیک به دو سال و نیم از عمر پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای ملی سالمندان کشور می گذرد، بیش از ۱۱ هزار و ۹۰۰ مطلب در سایت انتشار یافته است. طبعا دنبال کردن چنین حجم بالایی از مطالب، ممکن است برای همه مخاطبین ممکن نباشد؛ در همین راستا ما همواره به دنبال امکاناتی بودیم که بتوانیم راحتی را برای شما به ارمغان آوریم.

پس ازکانال رسمی دبیرخانه شورای ملی سالمندان کشوردر سایتهای آپارات و لنزرو و دیگر سایتهای اجتماعی، اکنون شما عزیزان می توانید مطالب سایت را از طریق کانال تلگرام دبیرخانه نیز دنبال نمایید.

اما چرا کانال پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای ملی سالمندان کشوربا چنین تاخیری راه اندازی شد؟
به عقیده ما هر بستر جدید ارتباطی، فرصتی نوین برای تولید محتوا به شمار می رود. بر همین اساس علاقه ای نداشتیم تا کانال دبیرخانه شورای ملی سالمندان کشوردر تلگرام را صرفا به بازنشر خبرها اختصاص دهیم. آنچه که امروز در اختیار شما قرار می گیرد، علاوه بر انتشار مقالات سایت، خدمات زیر را نیز ارائه می کند:

  • انتشار اخبار روزانه حوزه سالمندی
  • انتشار دانشنامه سالمندی و آلزایمر
  • انتشار جمع بندی روزانه مهم ترین اخبار دنیای سالمندی و آلزایمر

امیدواریم همچون همیشه با حمایت خود از پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای ملی سالمندان کشور، منبعی از انرژی باشید برای کسانی که با عشق برایتان قلم می زنند.

از طریق لینک زیر می توانید به عضویت کانال پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای ملی سالمندان کشوردر بیایید:

Untitled-2414http://telegram.me/Snceir

منبع: پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای ملی سالمندان
نظر بدهید

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.