مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی

آذربایجانشرقی / فعالیت ۹ خانه سالمندان در استان

مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی با بیان این‌که 9 خانه سالمندان در استان در حال فعالیت است، گفت: حدود 1000 سالمند(550 خانم و 450 مرد) در این خانه‌ها خدمات دریافت می کنند.

مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی با بیان این‌که ۹ خانه سالمندان در استان در حال فعالیت است، گفت: حدود ۱۰۰۰ سالمند(۵۵۰ خانم و ۴۵۰ مرد) در این خانه‌ها خدمات دریافت می کنند.

محسن ارشدزاده در حاشیه بازدید از سالمندان موسسه خیریه فیاض بخش تبریز در آستانه روزمادر، با بیان این‌که وظیفه انسانی ایجاب می‌کند که در این روز مبارک، به دیدار این عزیزان آمده و عیادت و دلجویی کنیم، اظهار کرد: همچنین ضروری است که اعضای خانواده، فرزاندن و آشنایان نیز باید در این روز کنار عزیزان خود باشند.

وی با بیان این‌که مراکز و خانه‌های سالمندان در سطح استان فعالیت می‌کنند، افزود: سالمندان می‌توانند به صورت روزانه از خدمات این مراکز استفاده کرده و بعد از ظهر نیز به خانه هایشان بازگردند.

وی با اشاره به این که ۱۲ مرکز به طور روزانه به سالمندان خدمات ارائه می‌دهند، ادامه داد: حدود ۷۰۰ نفر از سالمندان از خدمات روزانه و یا ویزیت در منزل این مراکر استفاده می‌کنند.

ارشدزاده در پایان ضمن تبریک روز مادر خاطرنشان کرد: از تمامی خیران و افراد نوع دوست دعوت می‌کنیم که در چنین روز مبارکی به دیدار این عزیزان بیایند، چرا که سالمندان نیاز به محبت و هم‌صحبتی دارند.

منبع: بهزیستی آذربایجان شرقی
نظر بدهید

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.