فعالیت بیش از ۷۰ بنیاد فرزانگان دارای مجوز سازمان بهزیستی در سطح کشور

به گزارش دبیرخانه شورای ملی سالمندان کشور، به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،در این آئین علی محمد قادری رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: جامعه بزرگ بازنشستگی در ایران دارای جایگاه مهمی است و این جامعه ذخایر نخبگانی و فرزانگی […]

به گزارش دبیرخانه شورای ملی سالمندان کشور،

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،در این آئین علی محمد قادری رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: جامعه بزرگ بازنشستگی در ایران دارای جایگاه مهمی است و این جامعه ذخایر نخبگانی و فرزانگی ما هستند.

وی افزود: با کمک جامعه بازنشستگی می توان خط مشی و نقشه راه را به نسل جوان منتقل کرد.

قادری گفت: با استقرار دولت مردمی و تاکیدات رییس جمهور کرامت بخشی به قشر بازنشسته و سالمند در اولویت قرار گرفته است.

وی ادامه داد: سند سالمندی در حال پیگیری است و همکاران ما در سازمان بهزیستی تلاش می کنند افزایش مشارکت سالمندان را در مسائل اجتماعی داشته باشند.

قادری در پایان گفت: بیش از ۷۰ بنیاد فرزانگی دارای مجوز از سوی بهزیستی ابلاغ شده است و سازمان بهزیستی از بازنشستگان و همچنین بازنشستگان وزارت فرهنگ به این جامعه بپیوندند.

این آئین با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس سازمان بهزیستی کشور، مشاور اجتماعی وزیر فرهنگ و جمعی از بازنشستگان این وزارتخانه برگزار شد.