درباره شورا


شورای ملی سالمندان با هدف فراهم کردن امکان تداوم حضور سالمند در جامعه، تأکید بر حفظ موقعیت و جایگاه سالمند در خانواده، تأمین حداقل نیازهای اساسی سالمندان نیازمند در کشور، تأکید بر حفظ احترام شأن و حرمت سالمند و فراهم کردم امکان مشارکت مردم، انجمنها و موسسات غیردولتی تشکیل شد.

در این راستا سازمان بهزیستی کشور، با توجه به اهداف سازمانی و درک صحیح از این موضوع اقدام به راه اندازی وب سایت دبیرخانه شورای ملی سالمندان به آدرس www.SNCE.ir نموده است.

این وبسایت، از شهریور ماه سال ۱۳۹۱ با نسخه آزمایشی شروع به فعالیت نموده و بعد از کسب جایگاه و معرفی خود در دنیایی مجازی از ابتدای سال ۹۲ با طراحی جدید شروع به فعالیت نموده است و با توجه به ماهیت اینترنتی، می تواند پل ارتباطی مناسبی برای دریافت آموزش‌‌ها و اطلاعات برای افراد جامعه و خانواده ها برای ارتباط صحیح با اقشار سالمند باشد.

وب سایت دبیرخانه شورای ملی سالمندان ضمن پوشش آخرین خبرهای مرتبط با این حوزه، نسبت به اطلاع رسانی درباره همایش‌ها، کارگاه های آموزشی و سمینارهای علمی، به معرفی مراکز فعال در این حوزه، مقالات علمی، ارتباط با صاحبنظران و اندیشمندان، انعکاس اخبار دستگاه های عضو دبیرخانه در حوزه سالمندی، اقدام می‌نماید.

معرفی و امکان دریافت کتاب‌های الکترونیکی، مقالات و پاورپوینت های آموزشی مرتبط نیز از دیگر امکانات این وب سایت است.

1
3

برای دانلود کاتالوگ معرفی وب سایت شورای ملی سالمندان کلیک کنید