به مناسبت روز جهانی سالمند

اصفهان/ شاهین شهر و میمه| برگزاری همایش روز جهانی سالمند

به مناسبت بزرگداشت روز جهانی سالمند ( 1 اکتبر مصادف با 9 مهر) همایش روز جهانی سالمند با شعار "فرصت های برابر، برای همه سنین " ، در تالار شیخ بهایی شاهین شهر برگزار شد.

به مناسبت بزرگداشت روز جهانی سالمند ( ۱ اکتبر مصادف با ۹ مهر) همایش روز جهانی سالمند با شعار  “فرصت های برابر، برای همه سنین ” ، در تالار شیخ بهایی شاهین شهر برگزار شد.

این مراسم با همکاری اداره بهزیستی شهرستان شاهین شهر و میمه، شبکه بهداشت و درمان شهرستان و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری شاهین شهر و با هدف ارج نهادن به مقام شامخ شهروندان ارشد شاهین شهری برگزار گردید.

در ابتدای برنامه کمالی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ضمن خوش آمدگویی به کلیه میهمانان حاضر در این همایش، مطالبی در ارتباط با بهره مندی سالمندان از خدمات بهداشتی و درمانی، سالمندی سالم، تحکیم حقوق سالمندی و ارتباط با سالمند بیان نمود.

در این همایش که با  اجرای برنامه های موسیقی سنتی و شاهنامه خوانی همراه بود، جمع کثیری از همشهریان سالمند شاهین شهر حضور داشتند .

در حاشیه این مراسم کارشناسان شبکه بهداشت و پرسنل اورژانس اجتماعی بهزیستی خدماتی همچون سنجش فشار خون، کنترل قد و وزن، ارائه مکمل های دارویی و مشاوره تغذیه و روان به سالمندان ارائه کردند.

 

منبع: اداره بهزیستی شهرستان شاهین شهر