یزد/ بازدید امام جمعه اردکان از خانه سالمندان مجد اردکان

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) و گرامیداشت روز پرستار، امام جمعه، رئیس اداره بهزیستی، جمعی از مسئولان اصناف شهرستان اردکان از  سرای سالمندان مجد اردکان بازدید کردند. به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) و گرامیداشت روز پرستار، امام جمعه، رئیس اداره بهزیستی، جمعی از مسئولان اصناف شهرستان اردکان […]

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) و گرامیداشت روز پرستار، امام جمعه، رئیس اداره بهزیستی، جمعی از مسئولان اصناف شهرستان اردکان از  سرای سالمندان مجد اردکان بازدید کردند.

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) و گرامیداشت روز پرستار، امام جمعه، رئیس اداره بهزیستی، جمعی از مسئولان اصناف شهرستان اردکان و خانواده خیر این مجموعه با حضور در سرای سالمندان مجد اردکان، ضمن تبریک روز پرستار به مراقبین و پرستاران این مرکز، از زحمات و تلاشهای آنها سپاسگزاری کردند.

IMG_0473

در این دیدار حجت اسلام و المسلمین سید اسماعیل شاکر ضمن عیادت از سالمندان مقیم این مرکز، از نزدیک در جریان وضعیت ارائه خدمات و رسیدگی به آنها قرار گرفتند و از خداوند متعال برای آنان توفیق خدمت بیشتر مسئلت نمودند.

IMG_0538

در ادامه به همین مناسبت، مراسمی در سالن اجتماعات سرای سالمندان مجد اردکان برگزار شد که در این مراسم، از پرستاران این مرکز، از طرف اداره بهزیستی با اهداء هدیه و لوح تقدیر به صورت ویژه قدردانی گردید.