راهنمای استفاده از سایت

بهترین شیوه دسترسی به سایت شورای ملی سالمندان چیست؟

دبیرخانه شورای ملی سالمندان

این سایت با وضوح ۱۰۲۴ پیکسل به بهترین شکل دیده می‌شود. اگر وضوح صفحه شما کمتر از این است، لازم است که به طور افقی در صفحه حرکت کنید تا همه مطالب و عکس‌های سایت را ببینید.

ما تلاش می‌کنیم تا سایت در همه مرورگرهای اینترنتی به راحتی قابل مشاهده و استفاده باشد، هر چند اگر به طورمرتب در مشاهده صحیح صفحات یا مشاهده ویدئوها و شنیدن فایل‌های صوتی در سایت ما مشکل دارید، توصیه می‌کنیم مرورگرتان را به آخرین نسخه آن ارتقا دهید و یا از مرورگر دیگری استفاده کنید. اگر مرورگر اینترنتی خود را مرتب به‌روزرسانی کنید، در برابر ویروس‌ها و دیگر تهدیدهای اینترنتی محافظت می‌شوید.

از مرورگرهای اینترنتی محبوب و متداول می‌توان به Internet Explorer، Mozilla Firefox، Google Chrome، Opera و Safari اشاره کرد.

  • چگونه می‌توانم خبر، مقاله و گزارش و عکس، صدا و ویدیوهای خودم را برای شورای ملی سالمندان بفرستم؟

برای ارسال هر فایلی اعم از متن یا صوت و تصویر می‌توانید از صفحه خبرنگار افتخاری در سایت استفاده کنید:

https://snce.ir/?page_id=626

همچنین می‌توانید به طور مستقیم فایل‌های خود را از طریق ایمیل به نشانی INFO@Snce.ir ارسال کنید

  • چگونه می‌توانم با شورای ملی سالمندان تماس بگیرم؟

لطفاً در صورتی که نظری درباره این سایت دارید در صفحه تماس با ما، آن را برای ما ارسال کنید.

https://snce.ir/?page_id=41

web-site-guide

توضیحاتی پیرامون بخش های مختلف سایت دبیرخانه شورای ملی سالمندان

در این صفحه شما تصویر روز، ۸خبر مهم سایت، تازه‌ترین اخبار شورای ملی سالمندان و بخش سرخط اخبار مربوط به اخبار مهم دبیرخانه/ تاره های تصویری به صورت اسلایدر / مقالات علمی به صورت چرخشی / بخش اسلایدر بورشور و نکات آموزشی مهم / بخش مطالب دسته ها / بخش گالری تصاویر خبرها به صورت رندم / بخش کشویی اخبار دارای چهار ستون اصلی و همچنین نظرسنجی
لازم به ذکر است که برای دیدن هدر سایت در بهترین حالت، لازم است که نرم افزار Adobe Flash Plyaer را نصب نمائید.

در این بخش می‌توانید با ارسال پیام‌های خود، با دبیرخانه شورای ملی سالمندان تماس بگیرید. همچنین می‌توانید از طریق آدرس INFO@Snce.ir و یا صفحه تماس با ما با این دبیرخانه در ارتباط باشید.

اخبار و گزارش های رسمی از فعالیت‌های شورای ملی سالمندان و حوزه‌های تخصصی و دستگاه های مرتبط را بخوانید.
در این بخش اخبار مربوط به خود دبیرخانه شورای ملی سالمندان و همچنین اخبار ارسالی از استاها و اخبار مرتبط با سالمندان به تفکیک قرار داده میشود.

دسترسی به تمامی اطلاعات و اخبار وب سایت برای کاربران آزاد است.

برای مشارکت در تولید اخبار و محتوای سایت توسط ادارات و واحدهای سازمانی، نخست باید به بخش صفحه مهمان سایت رفته و خبر را با رعایت نگارش املایی در شبکه تامین و تولید اطلاعات سایت قرار دهید / بعد از بررسی و تایید خبر از ارگان مربوطه خبر بر روی سایت منتشر میشود/ . برای اطلاعات بیشتربا ما تماس بگیرید.

در این بخش به عکس های تولیدی واحد سمعی و بصری و همچنین مراسمات و همایش ها و نشست های دبیرخانه شورای ملی سالمندان و دستگاه های عضو شورا دسترسی دارید. عکس ها بر اساس موضوع ماموریت‌های شورای ملی سالمندان و نیز عکس های خبری قابل دسترس هستند.
استفاده از عکس‌ها با ذکر منبع بلامانع است.

برای دریافت پوسترها، کتاب‌ها، بروشورها و هفته‌نامه دبیرخانه شورای ملی سالمندان و دستگاه های مرتبط و عضو به این قسمت مراجعه کنید. این بخش از سه دسته مجزا تشکیل شده که هر کدام از آن دسته ها دارای آرشیو و تعداد زیادی از بورشورها مرتبط با سالمندان / کتابهای چاپ شده برای سالمندان / و همچنین پوسترهای مرتبط با این قشر میباشد.

اسناد، قوانین، آئین‌نامه‌ها و مصوبات شورای ملی سالمندان در این بخش قرار گرفته‌اند. کلیه آئین‌نامه‌های جدید به محض تصویب و ابلاغ، در بخش اسناد و قوانین سایت قرار خواهند گرفت.

این بخش تشکیل شده از سه دسته به نام های آموزش – طرح ها و مقالات علمی
این بخش ها هر کدام به تنهایی دارای صفخات متعددی میباشند

بخش آموزش
مربوط به سلسله رفتارها و نوشتارها و نکات مهم رفتاری با قشر سالمند و هرچیزی که به عنوان یادهنده هستش به عنوان پست های آموزشی همراه با عکس در این بخش قرار میگیرد.

بخش طرحها
طرح‌ها و برنامه‌های درحال اجرا و یا اجرا شده در شورای ملی سالمندان را در اینجا بیابید.

بخش مقالات علمی
در این بخش تمام مقالات و تحقیق های موثق و تایید شده در مورد قشر سالمند برای استفاده عموم قرار دارد.

این بخش تشکیل شده از صوت – تصویر – فیلم
صداها – تصاویر جلسات و همایش ها و نشست ها / همچنین فیلم های آموزشی برای استفاده عموم و فایل های تخصصی برای ارگانهای عضو شورای ملی سالمندان در این بخش قرار داده میشود.

1

222
3

85858585

7474747

11-55555

11-66966

747474747

55858885

برای دانلود کاتالوگ معرفی وب سایت شورای ملی سالمندان کلیک کنید

A48

A47

A49

A47000

A4763000

A475280005