رونمایی از سایت تجربه سرا سالمندی

رفع نیازهای سالمندان از طریق سامانه “تجربه سرا”

اولین سایت تجربه سرا وابسته به دبیرخانه شهر دوستدار سالمند شهرداری اصفهان با حضور دکتر ولی الله نصر مدیر کل بهزیستی و دکتر علامه رئیس شورای ملی سالمندان کشور بصورت آنلاین رونمایی گردید.

اولین سایت تجربه سرا وابسته به دبیرخانه شهر دوستدار سالمند شهرداری اصفهان با حضور دکتر ولی الله نصر مدیر کل بهزیستی و دکتر علامه رئیس شورای ملی سالمندان کشور بصورت آنلاین رونمایی گردید.

اولین سایت تجربه سرا وابسته به دبیرخانه شهر دوستدار سالمند شهرداری به مناسبت هفته فرهنگی اصفهان و با حضور دکتر ولی الله نصر مدیر کل بهزیستی، دکتر عیدی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری، حجتی مدیر کل روابط امور بین الملل شهرداری، مهندس رشیدی معاون اجتماعی، دکتر مهدویان مسئول دبیرخانه شهر دوستدار سالمند، ملایی مسئول دبیرخانه شورای سالمندان بصورت حضوری و دکتر علامه رئیس شورای ملی سالمندان کشور و دکتر کبیری مدیر پروژهای مشترک صندوق جمعیت و شورای ملی سالمندان کشور بصورت آنلاین رونمایی گردید.

معاون اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان گفت: در سامانه تجربه سرا تلاش شده که نیازهای سالمندان رفع شود و در حوزه مشارکت، حمایت، خدمات و سلامت اتفاقات خوبی برای آنان رخ دهد.

مرتضی رشیدی امروز _شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰_ در آئین رونمایی از سایت تجربه سرا و تولیدات سالمندی اظهار کرد: از هشت مؤلفه که برای شهر دوستدار سالمند وجود دارد ارتباطات و اطلاع رسانی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، در این راستا اصفهان با همکاری و هم افزایی بهزیستی به‌عنوان نخستین شهر دوستدار سالمند مطرح شد.

وی با اشاره به راه اندازی سامانه تجربه سرا افزود: در این سامانه تلاش شده که نیازهای سالمندان رفع شود و در حوزه مشارکت، حمایت، خدمات و سلامت اتفاقات خوبی برای سالمندان رخ دهد و تمامی نیازهای آنها در زمینه‌های مختلف کاهش پیدا کند.

معاون اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با اشاره به برنامه‌های تکریم سالمندان، راه اندازی و تقویت مرکز سالمند تحت عنوان باغ تجربه تصریح کرد: مدیریت شهری همه این کارها را به بهترین شکل انجام داده است و در راستای شهر دوستدار سالمندان و زیست پذیر کردن شهر برای سالمندان اتفاقات خوبی را رقم زده است.

وی ادامه داد: در این سامانه اخبار، راهنمایی خانواده سالمندان، رفتار مورد نیاز سالمندان، چالش‌های زندگی با این قشر، سفر با آنها، قوانین رانندگی سالمندان و شبکه‌های تخفیف سالمندی وجود دارد.

رشیدی با بیان اینکه به زودی اپلیکیشن سامانه تجربه سرا رونمایی می‌شود، خاطرنشان کرد: در همین راستا با اصناف مختلف مذاکراتی انجام شده تا شهروندان سالمند در بخش‌های مختلف از تخفیفات متنوعی بهره‌مند شوند؛ کلیپ، برنامه‌های آموزشی و مرکز خدمات سالمندان دیگر امکانات موجود در این سامانه است که امیدوارم خدمات خوبی را به سالمندان ارائه کند.

منبع: روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان اصفهان،
نظر بدهید

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.