همزمان با هفته سالمند

از سالمندان فعال در اجرای طرح “اگه از من می شنوی” تقدیر شد

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 7 از اجرای مراسم تقدیر از سالمندان فعال در اجرای طرح "اگه از من می شنوی" همزمان با هفته سالمند در این منطقه خبر داد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۷ از اجرای مراسم تقدیر از سالمندان فعال در اجرای طرح “اگه از من می شنوی” همزمان با هفته سالمند در این منطقه خبر داد.

فائزه دولتی با بیان این مطلب افزود: سالمندان در ابعاد دینی و فرهنگی دارای نقش و جایگاه مهمی هستند و مدیریت شهری تمام بستر را فراهم می نماید تا بتواند از حضور فعال سالمندان بهره مند شود.
او در ادامه اضافه کرد: با توجه به افزایش جمعیت سالمندی و از سوی دیگر در جهت تحقق شعار “تهران شهر دوستدار سالمند” اداره کل سلامت شهرداری تهران طرح ” اگه از من می شنوی” ثبت تجربیات سالمندان را با مشارکت اداره سلامت مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران برگزار کرد.
معاون شهردار منطقه ۷ خاطرنشان کرد: در همین راستا همزمان با هفته ملی سالمند از سالمندانی که در این طرح در اجرا، مستند سازی و ثبت تجربیات گرانبها خود با اداره سلامت منطقه همکاری داشتند با حضور مدیران شهری منطقه با اهداء گل، عکس یادگاری، لوح تقدیر و هدیه قدردانی شد.
دولتی در پایان گفت: امیدوارم با اجرای این برنامه ها بتوانیم در راه افزایش نشاط اجتماعی و کیفیت زندگی این افراد گام های موثری برداریم.

منبع: روابط عمومی شهرداری منطقه 7
نظر بدهید

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.