مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه

کرمانشاه / نرخ سالمندی در کرمانشاه نگران کننده است

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه استان کرمانشاه جایگاه هشتم در بحث سالمندی را داراست، گفت: این موضوع نگران کننده است و می‌بایست تمهیدات لازم در راستای خدمات رسانی به سالمندان صورت گیرد.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه استان کرمانشاه جایگاه هشتم در بحث سالمندی را داراست، گفت: این موضوع نگران کننده است و می‌بایست تمهیدات لازم در راستای خدمات رسانی به سالمندان صورت گیرد.

دکتر رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در جلسه شورای اداری بهزیستی استان در شهرستان صحنه ضمن تشکر از زحمات و همراهی دکتر حیدری فرماندار این شهرستان، گفت: دکتر حیدری از مدیران ارزشی و پرتلاش است که همیشه به عنوان یار و یاور مددجویان تحت پوشش بهزیستی همراه بهزیستی بوده است.

وی با اشاره به اینکه ما زبان چشم و گوش افراد دارای معلولیت هستیم که از این نعمات محروم هستند، افزود: از مدیران محترم دستگاه های اجرایی شهرستان صحنه تقاضامندیم بهزیستی را در انجام وظایف و همراهی کنند که به اهداف مطلوب سازمانی همانا خدمت و رسیدگی و حل مشکلات مددجویان تحت پوشش است، دست پیدا کند.

این مسئول با اشاره به اهمیت بحث مناسب سازی برای معلولان، جانبازان و سالمندان، گفت: باید در بحث مناسب سازی چهار اقدام صورت گیرد که شامل نصب و تجهیز آسانسور، رمپ استاندارد، نصب سرویس های بهداشتی فرنگی در پارک ها و اماکن عمومی و مناسب سازی ورودی ادارات می باشد.

دکتر رضوان مدنی با اشاره به اینکه استان کرمانشاه جایگاه هشتم در بحث سالمندی را داراست، گفت: این موضوع نگران کننده است و می‌بایست تمهیدات لازم در راستای خدمات رسانی به سالمندان صورت گیرد.

لازم به ذکر است در این جلسه دکتر رضا مدنی همچنین گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته توسط اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه را تشریح کرد.

دکتر حیدری فرماندار شهرستان صحنه نیز در این جلسه ضمن عرض خیر مقدم به مدیرکل بهزیستی استان و هیئت همراه و همچنین تبریک هفته جهانی معلولان، از زحمات و تلاش‌های صورت گرفته در راستای خدمات رسانی به مددجویان تحت پوشش تشکر و قدردانی کرد.

وی با اشاره به اینکه دکتر رضوان مدنی از خانواده‌های گرانقدر شهداست که چهار شهید را تقدیم انقلاب کرده‌اند، گفت :علاقه ایشان به حل مشکلات مددجویان نشان دهنده تعهد وی در انجام وظیفه در بهزیستی می باشد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه معلولیت محدودیت نیست، اظهار داشت: برخی از معلولین با کسب موفقیت در زمینه های مختلف فرهنگی ورزشی و علمی نشان دادند که با داشتن معلولیت کارهای بزرگی انجام دادند که افراد سالم نیز توانایی انجام آن را ندارند.

حیدری در پایان صحبت‌هایش گفت: همه دستگاه‌های اجرایی موظفند با محوریت سازمان بهزیستی تمام تلاش خود را در راستای رفع مشکلات و نیازمندی های مددجویان به کار گیرند.

منبع: روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه
نظر بدهید

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.