مدیر حوزه علمیه استان همدان

همدان / عیادت مدیر حوزه علمیه همدان از روحانی سالمند

آیت الله سید مصطفی موسوی اصفهانی، با حضور در آسایشگاه سالمندان یاس سفید از حجت الاسلام حبیبی که از معمرین همدانی بوده است عیادت کرد.

آیت الله سید مصطفی موسوی اصفهانی، با حضور در آسایشگاه سالمندان یاس سفید از حجت الاسلام حبیبی که از معمرین همدانی بوده است عیادت کرد.

آیت الله سید مصطفی موسوی اصفهانی، مدیر حوزه علمیه استان همدان، پیش از ظهر امروز، به همراه حجت الاسلام عیسی بسطامی، رییس مرکز خدمات حوزه علمیه همدان با حضور در آسایشگاه سالمندان یاس سفید، از حجت الاسلام حبیبی که از معمرین همدانی بوده است عیادت کرد.

در این دیدار آیت الله موسوی اصفهانی ضمن آرزو سلامتی برای این روحانی سالمند، خاطر نشان کرد: سنت حسنه قدردانی از سالمندان و پیشکسوتان باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود و در جامعه تسری پیدا کند.

حجت الاسلام بسطامی نیز با اشاره به خدمات ارائه شده توسط مرکز خدمات حوزه همدان به برنامه های این نهاد برای رسیدگی ویژه به وضعیت روحانیون و مبلغان سالخورده اشاره کرد.

بر اساس این گزارش، حجت الاسلام حبیبی روحانی ۷۰ ساله در محضر بزرگانی چون مرحوم آیت الله رحمانی کسب علم کرده است به دلیل آنکه ازدواج نکرده است، پس از به وجود آمدن مشکلات جسمانی در سال های اخیر، به خانه سالمندان آمده است و در آنجا زندگی می کند.

وی از فعالان جبهه و جنگ بوده است که بنا به اظهارت خود او، سابقه سه سال حضور در جبهه را هم دارد و از آنجایی که این حضور را تکلیفی دینی می دانسته است به دنبال ثبت سوابق این مدت نبوده است و امروز نیز با موجود مشکلات جسمی شدید عملا پیگیری این مهم دور از دسترس است.

منبع: ایرنا
نظر بدهید

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.