مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی

قم/ اتوبوس‌های ویژه برای استفاده معلولان و سالمندان قمی

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم گفت: با ورود 110 دستگاه اتوبوس جدید خریداری شده از ابتدای مهرماه به سیستم حمل و نقل شهری قم خودروهای فرسوده از این سیستم حذف شده است.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم گفت: با ورود ۱۱۰ دستگاه اتوبوس جدید خریداری شده از ابتدای مهرماه به سیستم حمل و نقل شهری قم خودروهای فرسوده از این سیستم حذف شده است.

امیر یزدی اظهار کرد: با توجه به اتمام قرارداد ناوگان بخش خصوصی و نیاز سیستم حمل و نقل شهری تعداد ۱۷۷ دستگاه اتوبوس جدید توسط شهرداری خریداری شده که ۱۱۰ دستگاه از ابتدای مهرماه وارد خطوط شده است.

وی گفت: سیستم آلایندگی این ناوگان یورو چهار با فیلتر DPF بوده که با توجه به آلوده بودن هوای کلانشهرها در حفظ هوای پاک شهر تاثیر بسزایی خواهد داشت.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم افزود: تمامی اتوبوس‌ها برای آسایش و استفاده سالمندان و معلولان به رمپ ویلچر و جایگاه مخصوص مجهز بوده و ارتفاع کمتری نسبت به اتوبوس های قبلی برای سوار و پیاده شدن دارند.

وی عنوان کرد: جهت تکمیل ناوگان شهری قم ۳۵۰ دستگاه اتوبوس مورد نیاز است که با توجه به افزایش بی‌رویه قیمت اتوبوس نو، بازسازی و اورهال کردن ۱۴۰ دستگاه اتوبوس متوقف در دستور کار شهرداری قرار دارد.

منبع: شهرداری قم
نظر بدهید

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.