گرامیداشت هفته بهزیستی

ایلام / مرکز روزانه توانبخشی سالمندان سرای مهر ایوان افتتاح شد

همزمان با سومین روز از گرامیداشت هفته بهزیستی مرکز روزانه توانبخشی سالمندان سرای مهر ایوان از طریق ویدئو کنفرانس با حضور رییس سازمان بهزیستی کشور و بصورت همزمان با 56طرح حوزه توانبخشی کشور افتتاح شد.

همزمان با سومین روز از گرامیداشت هفته بهزیستی مرکز روزانه توانبخشی سالمندان سرای مهر ایوان از طریق ویدئو کنفرانس با حضور رییس سازمان بهزیستی کشور و بصورت همزمان با ۵۶طرح حوزه توانبخشی کشور افتتاح شد.

به گفته مدیر کل بهزیستی ایلام، این مرکز با ظرفیت پذیرش ۵۰ نفر در زمینه ارایه خدمات پزشکی، پرستاری، فیزیوتراپی، روانشناسی، گفتار درمانی و مددکاری فعالیت خواهد داشت.

زهرا همتی افزود: همچنین کارگاه های هنری از فعالیتهای دستی سالمندان و همچنین خدمات سوادآموزی و اردوهای تفریحی برای سالمندان این مرکز در طول سال برگزار می شود.

وی تعداد پرسنل این مرکز را شش نفر نیروی تخصصی شامل پزشک، پرستار، فیزیوتراپ، روانشناس، گفتار درمان و مددکار و شش نیروی غیر متخصص شامل مدیر فنی، راننده، خدمه، آشپز و مربیان هنری برشمرد.

گفتنی است همزمان با سومین روز از گرامیداشت هفته بهزیستی ۵۶ مرکز توانبخشی در شهرهای کشور افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

منبع: بهزیستی استان ایلام
نظر بدهید

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.