طرح نیابت در استان ایلام

ایلام/ مدیران هلال احمر از سالمندان ایلامی عیادت کردند

همزمان با بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان و جمع کثیری از مدیران استانی با هدف تکریم ، دلجویی و عیادت به دیدار سالمندان رفتند.

همزمان با بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان و جمع کثیری از مدیران استانی با هدف تکریم ، دلجویی و عیادت به دیدار سالمندان رفتند.

حسین عارفی پیش از ظهر امروز با اشاره به برگزاری طرح نیابت در استان ایلام اظهار داشت: طرح نیابت توسط داوطلبان جمعیت هلال احمر در سرای سالمندان آسایش اجرا شد که در این طرح، جمعی از داوطلبان هلال احمر و مدیران و مسئولان استانی به دیدار سالمندان رفتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت:  داوطلبان ضمن دیدار و ارتباط گرم و صمیمی با سالمندان با غذای گرم از آنان پذیرایی کردند.

وی در ادامه افزود:مدیران و مسئولان استانی بسته‌های بهداشتی و خوراکی که توسط داوطلبان جمعیت هلال احمر استان بسته بندی شده بود را به سالمندان خانه آسایش شهر ایلام اهداء کردند.

عارفی بیان کرد: دلجویی از سالمندانی که در سرای سالمندان و به دور از خانواده زندگی می‌کنند ، حمایت روانی آنها نقش موثری در ایجاد روحیه در این قشر از جامعه دارد و علاوه بر اثرات خیر این دیدارهای انسان دوستانه برای داوطلبان، احترام به سالخوردگان به عنوان برکات زنده جامعه، می‌تواند باعث افزایش امید به زندگی در آنها شود.

وی با بیان این‌که افتخار هر جامعه به سالمندان آن جامعه است و فرهنگ احترام و عزت به سالمندان نزد خداوند ارزشمند است‌گفت: جامعه پیشرفت اخلاقی و تربیتی خود را تا حد زیادی مدیون تجربیات کهنسالان است و ما باید احترام و ستایش خود را بی‌دریغ به این انسان‌های بزرگ و مهربان تقدیم کنیم.

وی افزود: داوطلبان جمعیت هلال احمر استان ایلام با این کار به این سالمندان نشان دادندکه آنها را فراموش نکرده و به یادشان هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
نظر بدهید

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.