در رادیوگفت و گو بشنوید؛

رادیو گفت و گو با چشم و چراغ به سرای سالمندان کهریزک می رود

چشم و چراغ که عنوان برنامه ای از رادیو گفت و گو با هدف تبیین خاطرات بازنشستگان و سالمندان است، سی و یکم مرداد از سرای سالمندان کهریزک مهمان خانه های مخاطبان می شود.

چشم و چراغ که عنوان برنامه ای از رادیو گفت و گو با هدف تبیین خاطرات بازنشستگان و سالمندان است، سی و یکم از سرای سالمندان کهریزک مهمان خانه های مخاطبان می شود.

چشم و چراغ عنوان برنامه ای از رادیو گفت و گو است که تلاش می کند تا به مرور شرح حال و زندگی روزمره بازنشستگان و سالمندان بپردازد.

این برنامه که یکی از اهداف آن مطرح نمودن دغدغه ها و مسائل پیش روی این قشر از جامعه است، به دنبال ارائه راهکاری برای مرتفع شدن مسائل و مشکلات پیرامون بازنشستگان و سالمندان می باشد.

چشم و چراغ که دوشنبه ها و سه شنبه ها ساعت ۱۰:۰۰ تقدیم مخاطبان رادیو گفت و گو می شود، سی و یکم مرداد از سرای سالمندان کهریزک مهمان خانه های مخاطبان می شود.

زهرا شاملو از سالمندان حاضر در سرای سالمندان کهریزک مهمان این برنامه چشم و چراغ است که به بیان خاطرات و تجربیات خود می‌پردازد.

همچنین علی حدیدی فرد راهنمای گردشگری دیگر مهمان برنامه چشم و چراغ خواهد بود که در قالب ارتباط تلفنی با این برنامه همراه می شود.

علاقمندان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۱۰۳۵ و شماره تماس ۲۷۸۶۱۰۳۵ با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو همراه باشند.

منبع: رادیو گفت و گو
نظر بدهید

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.