مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران

تهران / تولید فیلم های آموزشی نحوه استفاده سالمندان از وسایل ورزشی پارک‌ها

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از تولید فیلم های آموزشی برای نحوه استفاده سالمندان از دستگاه‌های ورزشی پارکها خبر داد.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از تولید فیلم های آموزشی برای نحوه استفاده سالمندان از دستگاه‌های ورزشی پارکها خبر داد.

امیر محسنی درباره استفاده سالمندان از مجموعه های ورزشی شهروندان، اظهار کرد: شهروندان تهرانی متشکل از همه رده‌های سنی هستند و مجموعه‌های ما نیز هیچ محدودیتی برای رده‌های سنی مختلف ندارد بنابراین سالمندان هم می‌توانند جزو مراجعین مجموعه‌های ورزشی ما باشند.

وی ادامه داد: این در حالی است که طبق طرح‌های تعریف شده در سازمان ورزش، سالمندان می‌توانند با کارت‌های منزلت به صورت یک روز در میان از مجموعه‌های ورزشی به صورت رایگان استفاده کنند. البته در روزهای کرونایی ترجیح ما و سالمندان این است که برای حفظ سلامتی‌شان به مجموعه‌های ورزشی مراجعه نکنند.

مدیرعامل سازمان ورزش شهر تهران تصریح کرد: سالمندان با مراجعه به مجموعه‌های ورزشی از خدمات مربیان و ناجیان بهره‌مند می‌شوند و ورزش‌های سبک هوازی به آنها آموزش داده می‌شود.

وی تصریح کرد: برای دستگاه‌های ورزشی موجود در پارک‌ها نیز فیلم‌های آموزشی برای انتشار در شبکه‌های مجازی در حال تولید است و شهروندان می‌توانند نحوه کار با دستگاهها را مشاهده کنند. علاوه بر مربیان ورزشی که برای برگزاری ورزش صبحگاهی حضور مییابند به سؤالات سالمندان و بانوان که استفاده کننده حداکثری از ورزش های صبحگاهی هستند، پاسخ و آموزش لازم را به آنها می‌دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
نظر بدهید

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.