مدیر فرهنگسرای المهدی

اصفهان / برگزاری دوره های آموزشی هنری ویژه سالمندان در کاشان

مدیر فرهنگسرای المهدی(عج) کاشان از برگزاری دوره های آموزشی هنری ویژه سالمندان کاشان توسط این فرهنگسرا خبر داد.

مدیر فرهنگسرای المهدی(عج) کاشان از برگزاری دوره های آموزشی هنری ویژه سالمندان کاشان توسط این فرهنگسرا خبر داد.

محمدرضا گلسرخی با بیان اینکه یکی از اهداف فرهنگسرای المهدی (عج) تکریم و احترام به سالمندان است، اظهار داشت: با توجه به اینکه سالمندان جز سرمایه‌های معنوی در هر خانواده هستند، فرهنگسرای المهدی (عج) برنامه‌های ویژه ای برای آنها در نظر گرفته است.

وی با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی هنری ویژه سالمندان توسط فرهنگسرای المهدی (عج) ابراز داشت: این دوره‌های آموزشی به منظور غنی سازی اوقات فراغت و همچنین بازآوری توانمندی‌های سالمندان برگزار می‌شود.

مدیر فرهنگسرای المهدی (عج) کاشان تصریح کرد: اولین دوره این کلاس‌ها در مرکز آسایشگاه سالمندان میعاد منطقه راوند روز دوشنبه نهم دیماه از ساعت ۹ الی ۱۲ صبح برگزار می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تقویت بنیان اقتصادی خانواده‌های منطقه راوند را یکی دیگر از اهداف فرهنگسرای المهدی (عج) دانست و خاطرنشان کرد: به این منظور ویژه برنامه «فرصت» با محوریت توسعه کارآفرینی و اشتغال خانگی بانوان منطقه در این فرهنگسرا برگزار می‌شود.

گلسرخی اذعان داشت: دوره آموزشی «بافتنی با قلاب» از سری برنامه‌های «فرصت» با هدف رونق تولید است که سه شنبه‌های هر هفته در دیماه از ساعت ۹ الی ۱۰ صبح به صورت کاملاً رایگان در فرهنگسرای المهدی (عج) برای بانوان منطقه راوند برگزار می‌شود.

منبع: مهر
نظر بدهید

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.