کمیته امداد امام خمینی چهارمحال

چهارمحال_و_بختیاری/ بیش از ۱۲۰۰۰ سالمند در استان تحت حمایت کمیته امداد هستند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی چهارمحال و بختیاری گفت: 12 هزار و 555 سالمند 60 سال به بالا و عمدتا ساکن مناطق روستایی و عشایری استان تحت پوشش طرح شهید رجایی هستند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۲ هزار و ۵۵۵ سالمند ۶۰ سال به بالا و عمدتا ساکن مناطق روستایی و عشایری استان تحت پوشش طرح شهید رجایی هستند.

علی ملک‌پور با بیان اینکه ۱۲ هزار و ۵۵۵ سالمند بالای ۶۰ سال و عمدتا ساکن مناطق روستایی و عشایری چهارمحال و بختیاری تحت پوشش طرح شهید رجایی هستند، گفت: این طرح با هدف رفع نیازهای اقتصادی، تکریم از سالمندان نیازمند ساکن مناطق روستایی و عشایری و حمایت از آن‌ها اجرا می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه سالمندان تحت حمایت در این طرح از حمایت بیمه‌های اجتماعی برخوردار نیستند، افزود: سالمندان علاوه‌ بر دریافت خدمات درمانی و بهداشتی از مراقبت‌های ویژه نیز برخوردار می‌شوند.

وی با اشاره به سایر خدماتی که به مشمولان این طرح ارائه می‌شود، اظهار داشت: دریافت وام قرض‌الحسنه، پرداخت کمک‌هزینه اجاره‌بهای مسکن و تأمین لوازم ضروری زندگی از جمله حمایت‌های کمیته امداد از سالمندان تحت حمایت طرح شهید رجایی است.

ملک‌پور با بیان اینکه در مجموع ۳۲ هزار و ۸۹ سالمند بالای ۵۰ سال در چهارمحال و بختیاری تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند، ادامه داد: سالمندان تحت حمایت این نهاد از خدمات بهداشتی و درمانی، خدمات ویژه فرهنگی، پرداخت کمک معیشت و سبد غذایی بهره‌مند هستند.

منبع: کمیته امداد امام خمینی چهارمحال و بختیاری
نظر بدهید

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.