سالمند و همبستگی در بستر خانواده

اردبیل / پیاده روی سالمندان اردبیل همزمان با هفته سالمندان

در چهارمین روز از گرامی داشت هفته سالمندان با شعار " سالمند و همبستگی در بستر خانواده " همایش پیاده روی سالمندان در محل دریاچه زیبای شورابیل اردبیل برگزار گردید .

در چهارمین روز از گرامی داشت هفته سالمندان با شعار ” سالمند و همبستگی در بستر خانواده “ همایش پیاده روی سالمندان در محل دریاچه زیبای شورابیل اردبیل برگزار گردید .

در این همایش پیاده روی ، سالمندان ضمن پیاده روی در محوطه شهدای گمنام به ورزش پرداختند و در پایان همزمان با هفته دفاع مقدس ، با نثار فاتحه بر مزار شهدای گمنام یاد وخاطره دلاورمردان میهن اسلامی را گرامی داشتند .

مدیرکل بهزیستی استان در حاشیه این مراسم ضمن تبریک و گرامیداشت هفته سالمندان و تقدیر از حضور پرشور سالمندان پرنشاط این شهرستان گفت : حضور پرشور سالمندان در این مراسم نشان از روحیه عالی ، انگیزه و امید به زندگی در جمع این عزیزان می باشد و امیدواریم که با ترویج فرهنگ ورزش، سلامت و تندرستی بیشتری را درجامعه بویژه در جمع سالمندان عزیز شاهد باشیم .

وی افزود مفهوم سن درسالمندی تنها یک عدد بوده و کیفیت زندگی در دوران سالمندی به روحیه و خودباوری خود فرد بستگی دارد و بهتراست که با ایجاد فرصت های برابر برای تمام سنین بتوانیم بستری مناسب برای سالمندان عزیز فراهم گردد.

منبع: روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان اردبیل
نظر بدهید

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.