اولین جلسه شورای سالمندان

تهران| شمیرانات| اولین جلسه شورای سالمندان در دانشگاه علوم و بهزیستی برگزار شد

اولین جلسه شورای سالمندان در سال 98 در دانشگاه علوم و بهزیستی با حضور فرماندار شهرستان شمیرانات، رییس دانشگاه علوم و بهزیستی و توانبخشی، مدیر بهزیستی شمیرانات و دیگر اساتید و مدیران دستگاه های دولتی و کارشناسان در سالن برگزار شد.

اولین جلسه شورای سالمندان در سال ۹۸ در دانشگاه علوم و بهزیستی با حضور فرماندار شهرستان شمیرانات، رییس دانشگاه علوم و بهزیستی و توانبخشی، مدیر بهزیستی شمیرانات و دیگر اساتید و مدیران دستگاه های دولتی و کارشناسان در سالن برگزار شد.

  در این جلسه دکتر سیاوش شهریور با اشاره به اینکه در برنامه ریزی ها باید از دانش و ظرفیت دانشگاه بهره گرفت، اذعان داشت: ۲۰ درصد جامعه بویژه در شهرستان شمیرانات سالمند هستند که این کسر قابل توجه جمعیتی ما را موظف به برنامه ریزی بر اساس دانایی محوری و عملیاتی شدن برنامه ها می کند.

وی گفت: دسترسی آسان سالمندان به بهداشت، توانبخشی قابل حصول و در اختیار سالمند طبق برنامه های ایشان، ایجاد اوقات فراغت سالمندان در محیطی سراسر شاد و دور از یاس و ناامیدی و افسردگی و فراهم کردن زمینه ازدواج سالمندان توسط دستگاه های دولتی را چهار برنامه موثر در ارتقا کیفیت زندگی سالمندان است.

ناجی یلالی دبیر شورای سالمندان ضمن تشکر از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بر همکاری بین دانشگاهی و دیگر دستگاه ها تاکید و در مورد عدم حضور و همکاری بعضی از دستگاه ها گلایه کرد.

گفتنیست: در پایان جلسه بهمن جلیلیان سرپرست معاونت سیاسی و انتظامی فرمانداری شمیرانات مواردی را جهت پی گیری از جمله عدم حضور مدیران دستگاه ها و همچنین ضرورت برگزاری جلسه ای دیگر در اسرع وقت در راستای بیان شرح وظایف و پتانسیل های دستگاه ها در حوزه سالمندان بیان کرد.

منبع: روابط عمومی بهزیستی شمیرانات