رئیس سازمان بهزیستی کشور

پیام تبریک دبیر شورای ملی سالمندان به مناسبت فرارسیدن بهار

رئیس سازمان بهزیستی کشور و دبیر شوراي ملي سالمندان به مناسبت عید نوروز و آغاز فصل بهار؛ این عید باستانی را به ایرانیان، به ویژه جامعه هدف این سازمان تبریک گفت.

رئیس سازمان بهزیستی کشور و دبیر شورای ملی سالمندان به مناسبت عید نوروز و آغاز فصل بهار؛ این عید باستانی را به ایرانیان، به ویژه جامعه هدف این سازمان تبریک گفت.

 دکتر “وحید قبادی دانا” رئیس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت عید نوروز و آغاز فصل بهار؛ این عید باستانی را به ایرانیان، به ویژه جامعه هدف  این سازمان تبریک گفت.

متن پیام تبریک به شرح ذیل است:

سلام علیکم

ایرانیان از دیرباز بهار را تجلی نعمت های خداوند به اهل زمین دانسته و نوروز را جشن ارج نهادن به شکوه و زیبایی این نعمات قرار داده اند و در این هنگامه رویش و تحول، شکرگزاری، مهربانی، امیدواری، صله ارحام، سرزندگی، آراستگی، صلح و دوستی را بعنوان احسن الحال گرامی می دارند.

اینجانب به عنوان برادر خدمتگذار شما در سازمان بهزیستی و به نمایندگی از همکارانم فرارسیدن سال نو و نوروز باستانی را تبریک و شادباش گفته، از محضر خداوند دگرگون کننده احوال، سالی نیکو، سرشار از برکت توأم با بهروزی و سلامتی برای جنابعالی و خانواده محترم مسألت دارم.

تمام همت و تلاش مددکاران بی ادعا و گمنام بهزیستی در سال ۱۳۹۷ معطوف به ارائه خدمات مطلوب حمایتی و تخصصی در خور شأن و جایگاه جامعه هدف عزیز بوده است، با تسمک به ذات لایزال الهی، در سال ۱۳۹۸ با همت و تلاش مضاعف، جذب منابع اعتباری و بهره مندی هر چه بیشتر از توان و مشارکت شرکای اجتماعی، پیوسته و استوار برای “به زیستن” ولی نعمتان انقلاب، گام بر خواهیم داشت.

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
 

دکتر وحید قبادی دانا

معاون وزیر و رئیس

منبع: دبیرخانه شورای ملی سالمندان کشور