شهرداری ساری

مازندران/ تور ورزشی ویژه سالمندان برگزار شد

سالمندان نقش پررنگی در جامعه شهری و مشارکت شهروندی داشته و فراهم نمودن زمینه شادابی شهروندان سالمند ، شادابی اجتماعی شهر را در پی خواهد داشت

سالمندان نقش پررنگی در جامعه شهری و مشارکت شهروندی داشته و فراهم نمودن زمینه شادابی شهروندان سالمند ، شادابی اجتماعی شهر را در پی خواهد داشت.

محمد محبوب به نقش موثر استفاده از تجربه سالمندان و ایجاد نشاط در آنان و برگزاری تورهای ویژه ورزشی اشاره نموده و گفت: سالمندان نقش پررنگی در جامعه شهری و مشارکت شهروندی داشته و فراهم نمودن زمینه شادابی شهروندان سالمند ، شادابی اجتماعی شهر را در پی خواهد داشت
محمد محبوب معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری ضمن اشاره به اجرای ویژه برنامه های مختلف برای سالمندان و تاکید بر نقش موثر آنان در جامعه شهری و مشارکت شهروندی، اظهار داشت: شهرداری ساری درصدد است، با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی اجتماعی و ورزشی، فضایی مفرح را برای سالمندان فراهم نموده تا ضمن ایجاد نشاط و شادابی  در آنان، سطح نشاط اجتماعی جامعه را ارتقاء دهد.
تور ورزشی ویژه سالمندان برگزار شد

وی افزایش جمعیت سالمندان در کشور را مورد توجه قرار داد و افزود: با برنامه ریزی می توان زمینه لازم برای استفاده از تجارب سالمندان را برای نسل جدید فراهم نمود.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری مرکز استان با اشاره به ضرورت ایجاد نشاط و ارتقاء سطح سلامت سالمندان با برگزاری برنامه های ورزشی برای آنان ادامه داد: این معاونت  با برنامه ریزی های صورت گرفته در سرای ارشد، ویژه برنامه هایی را در زمینه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی برای شهروندان سالمند برگزار خواهد نمود.

شایان ذکر است، در این راستا و با برنامه ریزی در سرای ارشد،  تور ورزشی و ساری گردی، ویژه سالمندان ساروی، به همت امور تربیت بدنی و تفریحات سالم معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری برگزار  گردید.

گالری تصاویر

منبع: روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری
نظر بدهید

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.