شورای ملی سالمندان کشور

پیام تبریک دکتر سلمان نژاد به سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

رییس دبیرخانه شورای ملی سالمندان کشور با صدور پیامی، انتصاب شایسته «دکتر انوشیروان محسنی بندپی» را به‌عنوان سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تبریک گفت.

رییس دبیرخانه شورای ملی سالمندان کشور با صدور پیامی، انتصاب شایسته «دکتر انوشیروان محسنی بندپی» را به‌عنوان سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای ملی سالمندان کشور، دکتر محسن سلمان نژاد با صدور پیامی، انتصاب شایسته «دکتر انوشیروان محسنی بندپی» را به‌عنوان سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

برادر گرامی و ارجمند جناب آقای دکتر انوشیروان محسنی بندپی
سرپرست محترم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
سلام علیکم

توفیق خدمت گذاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران – که به فرموده حضرت امام (ره) از اوجب واجبات است – در هر سنگری برای فرزندان انقلاب اسلامی مایه افتخار و مباهات است.

اینک که براساس اعتماد ریاست محترم جمهوری؛ جناب آقای دکتر روحانی سکان هدایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به آن برادر خدوم و ولایت مدار واگذار گردیده است، ضمن تبریک و تهنیت صمیمانه به محضر جنابعالی به خاطر این انتصاب شایسته، از خدای متعال برایتان در این مسئولیت حساس آرزوی موفقیت و سربلندی مسئلت می‌نمایم.

امید است، با مدیریت عالمانه و مدبرانه حضرتعالی شاهد تحقق اهداف توسعه پایدار و تثبیت و تقویت نظام سلامت و رفاه اجتماعی در کشور، باشیم.

اینجانب رجاء واثق دارد با همت بلند جامعه و تحت رهنمودهای ارزنده ریاست محترم جمهوری و حضرتعالی زمینه تحقق برنامه‌های از پیش تعیین شده این مجموعه فراهم خواهد شد.
موفق، پیروز و سربلند باشید.

محسن سلمان نژاد
رییس دبیرخانه شورای ملی سالمندان کشور

منبع: دبیرخانه شورای ملی سالمندان کشور