روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان

زنجان/ ضیافت افطار سالمندان هفت باغ مهربانی و خادمان در حسینیه اعظم

مسوول روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان گفت: سالمندان هفت باغ مهربانی و جمعی از خادمان حسینیه اعظم زنجان میهمان ضیافت افطار حسینیه اعظم زنجان خواهند بود.

مسوول روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان گفت: سالمندان هفت باغ مهربانی و جمعی از خادمان حسینیه اعظم زنجان میهمان ضیافت افطار حسینیه اعظم زنجان خواهند بود.

مجتبی شهامی، مسوول روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان به خبرنگار خبرگزاری شبستان از زنجان گفت: سه شنبه ۲۲ خرداد امسال مراسم ضیافت افطاری با حضور جمعی از سالمندان هفت باغ مهربانی و جمعی از خادمان حسینیه اعظم زنجان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه همه ساله مراسم ضیافت افطاری با حضور برخی از اقشار در حسینیه اعظم زنجان برگزار می شود، گفت: سالمندان میهمان ضیافت افطاری امسال هستند.

شهامی ادامه داد: جمعی از خادمان حسینیه اعظم زنجان که طول ماه مبارک رمضان میزبان زائران بودند هم در این ضیافت حضور خواهند داشت.

مسوول روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان با اشاره به اینکه مراسم جمع خوانی قرآن کریم امسال هم طبق سنوات گذشته با استقبال عموم روزه داران برگزار می شود، گفت: همه روزه ۲ هزار روزه دار در این مراسم حضور دارند و شبستان های حسینیه مملو از جمعیت برای شرکت در مراسم جمع خوانی قرآن کریم می شود.

وی همچنین با یادآوری اینکه نمازعیدفطر در حسینیه اعظم زنجان هم اقامه می شود، تصریح کرد: برنامه های هفتگی قرائت دعای ندبه روزهای جمعه در حسینیه اعظم زنجان برپا می شود و طبق توصیه بزرگان قرائت این دعا در اعیاد فطر، قربان و غدیر توصیه شده است از اینرو اگر عید فطر روز جمعه اعلام شود، این روز با قرائت دعای ندبه آغاز و پس از آن نمازفطر اقامه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری شبستان