‌مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)

گیلان / گیلان رتبه اول سالمندی را در کشور دارد

‌مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان ‌با بیان اینکه گیلان رتبه اول سالمندی را در کشور دارد، افزود: 78 هزار نفر جمعیت گیلان را سالمندان تشکیل می‌دهند.

‌مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان ‌با بیان اینکه گیلان رتبه اول سالمندی را در کشور دارد، افزود: ۷۸ هزار نفر جمعیت گیلان را سالمندان تشکیل می‌دهند.

علیرضا محمدی در نشست خبری مدیران کل عضو کمیته همیاری و تشکل‌های مردمی دهه فجر با تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و با بیان این که هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی از سوی این نهاد در ایام دهه فجر به مددجویان واگذار می‌شود، اظهار کرد: بالغ بر ۱۸۰ هزار نفر تحت پوشش کمیته امداد هستند که به ۳۰ هزار نفر غیرمستقیم خدمات ارائه می‌شود.

محمدی نقش‌ مؤثر محرومان در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و استحکام سازی جمهوری اسلامی را از اهداف تشکل‌های مردمی عنوان کرد و افزود: فراهم‌سازی زمینه آشنایی محرومان با دستاوردهای انقلاب اسلامی و تبیین رویکردهای دهه پیشرفت و عدالت و ایجاد امید و نشاط نسبت به آینده انقلاب اسلامی از اهداف کمیته حضرت امام(ره) است.

وی،دیدار با خانواده شهدا، جانبازان، مددجویان، ایتام و معلولین، محفل انس با قرآن،تجلیل از نخبگان و دانشجویان، برگزاری همایش خیرین و نیکوکاران، افتتاح مسکن مددجویی و طرح اشتغال و رونمایی از طرح نرم‌افزاری، حضور پزشکان در مناطق محروم همایش پیاده‌روی و تجلیل از زنان سرپرست خانوار، نشست با همکاران عضو کمیته همیاری را ازجمله برنامه‌های این کمیته در ایام‌الله دهه مبارک فجر عنوان کرد.

مدیرکل کمیته امداد گیلان از آزادی ۴۰ زندانی غیرعمد با کمک مؤسسات خیریه و خیرین نیکوکار در دهه فجر امسال خبر داد و اظهار کرد: ۱۳۹۶ نفر از مددجویان در دهه فجر امسال به کمک خیرین به مشهد مقدس عازم می‌شوند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)استان گیلان،تصریح کرد: هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی از سوی این نهاد در ایام دهه فجر به مددجویان واگذار می‌شود.

محمدی با اشاره به اینکه امداد ۳ هزار و ۳۵۰ واحد مسکونی در اختیار خانواده تحت پوشش قرار می‌دهد،گفت:کمیته امداد این واحدها را با اعتباری ۳۱ میلیون تومان در راستای ساخت و تعمیر باسازی و بر اساس اولویت در اختیار مددجویان قرار داده است.

منبع: اعتدال