همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه(س)

خراسان رضوی / تشرف ۱۰۷ سالمند زائر اولی به حرم مطهر رضوی

همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه(س) ۱۰۷ نفر از سالمندان زائر اولی به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.

همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه(س) ۱۰۷ نفر از سالمندان زائر اولی به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.

همزمان با فرارسیدن پنجم صفر، سالروز شهادت حضرت رقیه(س) ۱۰۷ نفر از سالمندان زائر اولی با همکاری خیران نیک‌اندیش به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.

این زائران سالمند اهل روستای اسجیل از توابع بخش گلبهار شهرستان چناران در استان خراسان رضوی هستند و مقدمات این سفر معنوی و زیارتی توسط نیکوکاران موسسه زائران شهر بهشت صورت پذیرفت.

این زائران در محل اسکان حسینیه بیت الزهرا(س) اسکان یافتند و در نهایت شایستگی مورد تکریم و میزبانی قرار گرفتند و به وسیله دو دستگاه اتوبوس به سمت حرم مطهر رضوی مشرف شدند و در ورودی باب‌الجواد(ع) مورد استقبال خادمان امام رضا(ع) واقع شدند و در ادامه به همراه این خدام به سمت صحن جمهوری اسلامی حرکت کردند و به زیارت و عزاداری پرداختند.

همزمان با اذان ظهر، این زائران سالمند به اقامه نماز جماعت ظهر و عصر پرداختند و در ادامه در رواق دارالهدایه حاضر شدند و از برنامه‌های فرهنگی و مذهبی این مکان مقدس بهره‌مند شدند. در این سفر گروه گروهی بسته‌های متبرکی از آستان قدس رضوی به این زائران سالمند اهدا شد و طبق هماهنگی صورت گرفته حاضران سه وعده غذایی صبحانه، ناهار و شام را مهمان مهمانسرای حضرت رضا(ع) بودند.

منبع: نخست نیوز