در مرکز تفریحی ایثار کردان

البرز/ نخستین دوره مسابقات ورزشی سالمندان شاهد و ایثارگر سراسر کشور

نخستین دوره مسابقات ورزشی سالمندان شاهد و ایثارگر سراسر کشور در مرکز تفریحی ایثار کردان آغاز شد.

نخستین دوره مسابقات ورزشی سالمندان شاهد و ایثارگر سراسر کشور در مرکز تفریحی ایثار کردان آغاز شد.

نخستین دوره مسابقات ورزشی سالمندان شاهد و ایثارگر سراسر کشور در مرکز تفریحی ایثار کردان در حال برگزاری است.

نخستین دوره مسابقات ورزشی سالمندان شاهد و ایثارگر سراسر کشور که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار می‌شود از تاریخ ۲۹ الی ۳۱ شهریور در مرکز تفریحی ایثار واقع در کردان کرج در حال برگزاری است.

هدف از برگزاری این مسابقات توسعه سلامت جسمی، روحی و روانی سالمندان شاهد و ایثارگر است و ورزشکاران در دو قسمت مسابقات پیاده‌روی و ایستگاهی شامل دارت، پرتاب حلقه، فریزبی، تیراندازی، بولس، دوچرخه و جابجایی توپ مدیسنبال در ۵ رده سنی به رقابت خواهند پرداخت.

در خلال این مسابقات دو برنامه شنای تفریحی با حضور مربی و مدرس آب‌درمانی و یک کلاس تئوری در خصوص مشکلات و بیماری‌های مربوط به سالمندی و نحوه جلوگیری و یا درمان آن‌ها از طریق ورزش پیش بینی شده است تا قدمی در تغییر نگرش شرکت‌کنندگان در روی آوردن به ورزش ایجاد شود.

در این مسابقات تقریبا ۷۰ ورزشکار از اقصی نقاط میهن اسلامی خود را به کردان رسانده اند تا در رقابتی دوستانه در کنار هم اوقات خوشی را سپری کنند.

صبح امروز مسابقات پیاده روی در ۵ رده سنی بین ۶۰ تا ۸۰ سال میان پدران شهدا و جانبازان و سالمندان شاهد و ایثارگر برگزار شد که نتایج این دوره از مسابقات متعاقباً اعلام می‌شود.

منبع: فاش نیوز