در پیامی صورت پذیرفت،

تبریک رئیس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۶

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در پیامی فرا رسیدن سال 1396 و نوروز باستانی را تبریک گفت.

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در پیامی فرا رسیدن سال ۱۳۹۶ و نوروز باستانی را تبریک گفت.

گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل، «انوشیروان محسنی‌بندپی» معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در پیامی فرا رسیدن سال ۱۳۹۶ و نوروز باستانی را تبریک گفت.

 
متن پیام به شرح ذیل است:
 به نام خدا

بهار فصل رویش است و تحول، فرصتی برای تازه شدن و بازنگریستن بر چگونه زیستن، هنگامه بهار تجلی مواهب الهی بر بستر زمین است و به شکرانه آن، زمین آیه‌های سرسبزی و حیات را به تلاوت می‌نشیند و جشن نوروز ارج نهادن به این همه شکوه و زیبایی است. نیاکان نیک‌اندیش ما چه زیبا و خردمند آغاز سال خود را شروع فصل بهار و اعتدال طبیعت قرار داده‌اند. حلقه مشترک فرهنگ و تمدن ایران زمین با دین مبین اسلام است که واژه هایی چون صله ارحام، تفکر، نوآوری، سرزندگی، پاکیزگی و تعاملات اجتماعی را معنا و مفهوم می‌بخشد.

اینجانب با تمسک به ذات لایزال الهی و عنایات حضرت ولی عصر(عج) ضمن عرض تبریک و تهنیت عیدسعیدنوروز و ابراز خشنودی و قدردانی از شما همکاران خدوم و ساعی در خانواده بزرگ بهزیستی که بطور مستمر و مؤثر در جهت خدمت بی منت به بندگان خاص خدا و تحقق اهداف متعالی سازمان مجاهدت نمودید، سالی سرشار از سلامتی، سعادت، نشاط و توفیقات روزافزون برای شما و خانواده محترمتان آرزومندم.

امیدوارم در سال آتی با بهره‌گیری از همدلی صمیمانه، خردجمعی، همگرایی، پویایی و تحرک و نشاط شاهد رشد و بالندگی اهداف سازمان و تقویت نظام سلامت و رفاه اجتماعی کشورمان باشیم.
 

دکتر انوشیروان محسنی بندپی
معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور

 

 
منبع: روابط عمومی و امور بین‌الملل