در قالب طرح نیابت انجام شد؛

فارس/ داوطلبان شیرازی سالمندان را به زیارت شاهچراغ(ع) بردند

در راستای اجرای طرح نیابت، جمعی از اعضای داوطلب جمعیت هلال احمرت شیراز، بیست سالمند را در زیارت حرم مطهر شاهچراغ(ع) همراهی و کمک کردند.

در راستای اجرای طرح نیابت، جمعی از اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر شیراز، بیست سالمند را در زیارت حرم مطهر شاهچراغ(ع) همراهی و کمک کردند.

رئیس شعبه شیراز با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای طرح نیابت و به عنوان یک پروژه داوطلبی، اعضای خانه داوطلب مسجد ابوالفضل(ع) شیراز با سالمندان زیر پوشش یک مرکز در این شهرستان دیدار نموده و آنها را مورد تکریم قرار دادند.

محمدجواد رشیدی با اشاره به اینکه هزینه های این پروژه داوطلبی توسط یک خیر نیک اندیش تامین و امور اجرایی آن به همت داوطلبان جمعیت هلال احمر شیراز انجام شد، اظهار کرد: در این پروژه، اعضای خانه داوطلب مسجد ابوالفضل(ع) از یک خانه سالمندان با ۸۵ کهنسال زیر پوشش بازدید کرده و با میوه وشیرینی از آنها پذیرایی نمودند و هدایایی را به رسم یادبود به این عزیزان تقدیم کردند.

رشیدی با قدردانی از دست اندرکاران این پروژه داوطلبی به ویژه عبداله کاظمی عضو فعال و داوطلب جمعیت هلال احمر شیراز، یادآور شد: همچنین با کمک و همراهی ۲۰ داوطلب، بیست نفر از سالمندان این مرکز موفق به زیارت حرم مطهر شاهچراغ(ع) شدند.

به گفته رئیس جمعیت هلال احمر شیراز، این برنامه با حمایت معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر فارس انجام شد.

منبع: جمعیت هلال احمر شیراز