در استان مازندران

مازندران / بازدید رئیس سازمان بهزیستی کشور از مرکز شبانه‌روزی سالمندان مهرآوران شمال

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در سفر یکروزه به مازندران از مرکز شبانه‌روزی سالمندان مهرآوران شمال بازدید کرد.

«انوشیروان محسنی‌بندپی» معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور به همراه قائم مقام و مدیرکل حوزه ریاست، مدیرکل حراست بهزیستی کشور و جمعی از مسئولان استانی استان از مرکز شبانه‌روزی سالمندان مهرآوران شمال بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ،با حضور دکتر انوشیروان محسنی بند پی معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور ،پورشبانان قائم مقام و مدیر کل حوزه ریاست سازمان بهزیستی کشور، رنجبران مدیرکل حراست بهزیستی کشور ، دکتر سید سعید آرام مدیر کل بهزیستی مازندران ،معاونین و کارشناسان بهزیستی استان از مرکز شبانه روزی سالمندان مهر آوران شمال بازدید کرد.

در حاشیه این بازدید دکتر انوشیروان محسنی بند پی معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت :احترام به سالمندان که عمدتا عمر خود را صرف پیشرفت جامعه و خدمت به همنوعان سپری کرده اند در حقیقت قدر دانی از زحمات چندین ساله این قشر به شمار میرود .

دکتر محسنی بند پی با بیان اینکه مازندران از جمله استانهایی است که به سرعت درحال پیر شدن است و ۱۰ درصد جمعیت استان را افراد بالای ۶۰ سال تشکیل می دهند اظهار داشت : در حال حاضر در این استان ۵ مرکز شبانه روزی  و ۱۴ مرکز روزانه سالمندان با مجوز سازمان بهزیستی در حال فعالیت می باشد .

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور با توجه به شعار روز جهانی سالمندان ( نه، علیه هر گونه تبعیض سنی ) به اجرای طرح تکریم از سالمندان در جهت ارتقای کیفیت زندگی سالمندان توصیه کرد .

در پایان دکتر محسنی بند پی ضمن بررسی مسائل و مشکلات مرکز شبانه روزی سالمندان مهر آوران بیان داشت :نسبت به رفع موانع و مشکلات اقدام گردد.

 


منبع: روابط عمومی بهزیستی مازندران