به مناسبت هفته سالمند

اصفهان/ اولین کنگره استانی سالمندان امداد استان اصفهان برگزار می شود

به مناسبت هفته سالمند اولین همایش استانی سالمندان امداد با حضور بیش از ۲۰۰نفر از سالمندان ۶مهرماه در تالار شهروند اصفهان برگزار می شود.

روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان؛ کریم زارع، بااشاره به اینکه اکثر شرکت  کنندگان در این همایش از شهرستان های استان اصفهان حضور دارند افزود: شرکت کنندگان در این همایش ازشهرستان های فلاورجان،شاهین شهر،اصفهان، خمینی شهر، برخوار،نجف آباد واصفهان هستند همچنین تعدادی ازسالمندان شهرستان های فریدونشهر،خوانسار،تیران و کرون نیز حضور خواهند داشت.

وی اضافه کرد: این همایش به مناسبت هفته سالمند که از ۴تا۱۰ مهرماه نامگذاری شده است با هدف تکریم از مقام سالمند در اصفهان برگزار می شود.

زارع  گفت:ملاک های حضور سالمندان دراین همایش شامل سالمندانی است که حافظ قرآن بوده و یا درزمینه های مختلف فرهنگی و هنری فعالیت داشته اند یا سالمندان کارآفرین که ازطریق دریافت وام های خود اشتغالی خود و فرزندانشان به اشتغال مشغول شده اند.

۱۳۹۳۰۶۰۶۱۳۲۵۰۳۶۵۶۳۵۰۲۷۷۴

وی ادامه داد: همچنین از سالمندان دارای فرزندان نخبه و فعال در عرصه های هنری و اجتماعی  که دارای رتبه های استانی و یا کشوری می باشند تقدیر ویژه خواهد شد.

زارع، تصریح کرد: همایش سالمندان امداد با حضورنماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهراصفهان همچنین مسئولان استانی در تالار شهروند اصفهان از ساعت ۹صبح برگزار می شود .همچنین در این همایش از۱۸سالمند تقدیرویژه خواهد شد.

وی گفت: در همایش ملی که به مناسبت هفته سالمند از ۸تا ۱۰ مهرماه در مشهد مقدس برگزار می شود تعدادی از سالمندان استان اصفهان نیز حضور خواهند یافت.

منبع: روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره)