همزمان با روز پزشک صورت گرفت؛

کرمانشاه/ حضور پزشکان کرمانشاهی در بین سالمندان

اعضای انجمن پیشکسوتان پزشکی استان کرمانشاه از سالمندان مرکز نگهداری شبانه روزی«شمیم مهر» دلجویی کردند.

همزمان با روز پزشک اعضای انجمن پیشکسوتان پزشکی استان کرمانشاه با حضور در میان سالمندان مرکز نگهداری شبانه روزی «شمیم مهر» از سالمندان حاضر در این مرکز با اهدای هدایا و گل دلجویی کردند.

 دکتر عبدالله ذوالفقاری دبیر انجمن پیشکسوتان پزشکی استان کرمانشاه در این مراسم اظهار کرد: امروز ما پزشکان عضو انجمن پیشکسوتان پزشکی استان تصمیم گرفتیم که شادی خود را به مناسبت روز پزشک با سالمندان نیازمند کمک تقسیم کنیم.

 به گفته وی، سال گذشته اینچنین مراسمی را در بیمارستان محمد کرمانشاهی برگزار کردیم و این انجمن سعی دارد در طول سال در راستای کمک به افراد نیازمند اینچنین برنامه هایی را برگزار کند.

 ذوالفقاری خاطرنشان کرد: انجمن پیشکسوتان پزشکی استان کرمانشاه از سال گذشته در استان فعالیت خود را آغاز کرد و کرمانشاه تنها استانی است که دارای این انجمن در سطح کشور است.

 این مقام مسئول با بیان اینکه در این انجمن ۴۷ نفر از پزشکان شاخص استان فعالیت دارند، گفت: قدیمی ترین پزشک عضو این انجمن دارای ۹۷ سال سن است که همچنان فعالیت خود را با عشق و علاقه فراوان انجام می دهد.

 دبیر انجمن پیشکسوتان پزشکی استان کرمانشاه تصریح کرد: امروز به مناسبت روز پزشکی چند پزشک حاذق استان عضو انجمن در تخصص های داخلی، دندانپزشکی، فک و صورت، جراحی، گوش و بینی و عفونی در مرکز نگهداری سالمندان شمیم مهر حضور پیدا کرده و خدمات رایگان را به  افراد ارائه می دهند.

منبع: خبرگزاری شبستان
برچسب ها: