با حضور در خانه سالمندان ایلامی صورت گرفت؛

ایلام/ عیادت کاروان حامل پرچم مطهر رضوی از سالمندان ایلامی

مادرانی که چشم انتظار فرزندان خود بودند، امروز با سفیران امام هشتم(ع) امام مهربانی ها دیدار کردند و اشک شوق از دیدگان کم سویشان به عشق مولای خویش جاری کردند.

شور و شعفی که کاروان در خانه سالمندان ایلام ایجاد کرد وصف ناشدنی بود، این به دیدار کسانی شتافته بود که شاید روزهای مدید چشم عیادت کننده ای را به خود ندیده بود، این کاروان حرم مطهر رضوی خوبی تازه در رگ های بانوان سالمند ایلامی جاری کرد که شاید هیچ چیزی نتواند اینچنین آنان را شاد و مسرور کند.

کاروان خدام حرم مطهر رضوی در دومین روز از سفر به، با حضور در مرزبانی ایلام، به مرزبانان شور و شعفی دادند تا اینان با انگیزه و عشق به امام رئوف از مرزهای ایران اسلامی به خوبی و با جدیت بیشتر و بهتر حفاظت و حراست کنند.

میهمانانی که موجب شدند عشق شوق از دیدگان میزبانش جاری شود، اشک شوق دیدار با خادمان حرم مطهر رضوی، اشک شوق شمیم حرم امام مهربانی ها.

امروز مرزبانان ایلامی برای مرزبانی از مرزهای این خطه از ایران اسلامی کارشان را با مدد از امام رضا (ع) آغاز کردند.

اولین نشست هم اندیشی فعالان فرهنگی استان ایلام با حضور کاروان خدام حرم مطهر رضوی برگزار شد، این نشست در محل سالن کوثر مجموعه فرهنگی لاله صورت گرفت و حضور کاروان حامل پرچم متبرک حرم مطهر و منور رضوی حال و هوای معنوی به این نشست داد.

ذکر صلوات خاصه حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، سخنرانی، و اهدا نشان امام رضا(ع) به فعالان فرهنگی استان بخش های مختلف این نشست بود.

منبع: ذاکرنیوز