همزمان با ميلادحضرت فاطمه

همدان/ بازدیدفرماندار ویژه ملایر از سرای سالمندان شهر ملایر وسامن

فرماندار ویژه ملایر همزمان با میلاد سراسر سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) فرماندار ملایر ومعاون سیاسی فرمانداری در جشن میلاد سالمندان شرکت کردند.

فرماندار ویژه ملایر همزمان با میلاد سراسر سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) فرماندار ملایر و معاون سیاسی فرمانداری در جشن میلاد سالمندان شرکت کردند.

فرماندار ویژه شهرستان ملایر در روزولادت یگانه دخت پیامبر(ص) حضرت فاطمه زهرا(س) از سرای سالمندان شهر ملایر وشهر سامن بازدید ودر جشن میلاد در کنار سالمندان حضور داشتند.

فرماندار ملایر در جمع سالمندان وجمعی از مسیولین  ضمن تبریک سال نو به همه حضار ولادت سراسر سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) که از اعیاد ارزشمند شیعیان است وسالروز بزرگداشت روز زن را تبریک گفت.

gvoe5koibrf4ar5nbs9r

وی در ادامه افزود:توفیق بزرگی شد که امروز باتفاق سایربزرگواران خدمت پدران ومادران که امروز در این مرکز هستند برسیم.وخدا را شاکرم که این توفیق حاصل شد.

وضیفه خودم میدانم از همکاران بهزیستی وهییت امنای مرکزومدیر مرکز وهمه پرسنل زحمتکش و خدوم که به شایستگی از سالمندان نگهداری می کنند وانها را مثل پدر ومادر خودشان میدانند.تشکر نمایم

از خداوند میخواهم به همه انها اجر اخروی عنایت بفرماید.همچنین از هنرمندان عزیز ومحترم که اجرای خوبی داشتند وفضای شادی را در مرکز ایجاد کردند تشکر مینمایم.

aurjsuo4at6h1vmus963

فرماندار ملایر افزودند:از اهتمامی که برای مراسم امروز داشتید سپاسگزارم وجای قدر دانی دارد.خداوند به همه ما توفیق بدهد درکارهای خیر پیشقدم باشیم.وبرای همه پدران محترم ومادران بزرگوار ی که در این مرکز حضور دارند از خداوند رحمان درخواست سلامتی دارم.

در ادامه این بازدید که معاون سیاسی فرمانداری نیز حضور داشتند با حضور در خانه سالمندان سامن در جشن میلاد که از سوی مسیولین مرکز برگزار شده بود از سالمندان سرکشی بعمل امد.

 

منبع: استانداری همدان