18 اردیبهشت فرهنگسرای ابن سینا؛

نخستین همایش کسب و کارهای اجتماعی در حوزه سالمندی

نخستین همایش کسب و کار های اجتماعی در حوزه سالمندی توسط موسسه کار آفرین توسعه هزاره سوم و با همکاری انجمن آلزایمر ایران و شهرداری منطقه 2 تهران برگزار می شود.

زهرا گلیج دبیر این همایش  در گفت وگو با جمهوریت گفت: نوآوری حلقه مهم هر کسب و کار اجتماعی است و میتواند بحران ها و معظلات اجتماعی را که از مرز تهدید هم رد شده  به فرصت تبدیل کند.

وی با بیان اینکه این همایش با هدف آشنایی سازمان ها و شرکت ها با مسئولیت اجتماعی در حوزه سالمندی و بررسی وضعیت کسب و کار های اجتماغی در این حوزه برگزار میشود افزود: کارگاه های آموزشی با موضوعات مراقبت و نگهداری از سالمندان مبتلا به آلزایمر،چگونه با آلزایمر زندگی کنیم و معرفی نقش کارآفرینی  اجتماعی در حوزه سالمندی از موضوعاتی است که در حاشیه این همایش برگزار می شود.

20150427171942cb-1

به گفته دبیرهمایش کسب و کار های اجتماعی در حوزه سالمندی در این برنامه سازمان های مردم نهاد و نهاد های اجتماعی در حوزه سالمندی پژوهشگران و علاقه مندان به کسب و کارهای  اجتماعی در حوزه سالمندی حضور فعال خواهند داشت.

زهرا گلیج  با بیان اینکه این همایش از 18 اردیبهشت ماه در فرهنگسرای ابن سینا واقع در شهرک غرب خیابان ایران زمین جنب شهر کتاب برگزار می شود افزود: کلیه عواید حاصل از این همایش متعلق به انجمن آلزایمر می باشد.