برای عیادت و تبریک به مادران

بازدید مسئولان ملایر از خانه سالمندان «مهر مادر»

ظهر امروز و همزمان با ولادت باسعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س)،جمعی از مسئولان شهرستان ملایر از خانه سالمندان «مهر مادر» این شهرستان بازدید کردند.

ظهر امروز و همزمان با ولادت باسعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س)، جمعی از مسئولان ملایر برای عیادت و تبریک به مادران چشم انتظار و سالمند از مرکز سالمندان مهر مادر شهر سامن شهرستان ملایر بازدید کردند.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملایر در این مراسم با اشاره به آموزه‌های دین مبین اسلام در خصوص احترام و تکریم سالمندان این مهم را یک ضرورت در جامعه امروز خواند و اظهار داشت: سالمندان مایه خیر و برکت برای ما هستند.

حمیدالله فارسی گفت: امروز وظیفه همه ما استفاده از تجربیات و خاطرات ارزشمند این قشر برای برنامه‌های زندگی است و باید از تلاش‌های آنها تقدیر کنیم.

 وی با اشاره به فعالیت مرکز خیرساز مهر مادر شهر سامن تصریح کرد: در حال حاضر 24 زن سالمند در این مرکز نگهداری می‌شوند.

رئیس اداره بهزیستی ملایر با بیان اینکه این مرکز ظرفیت نگهداری 50 سالمند را دارد، افزود: افرادی که در این مرکز نگهداری می‌شوند از سراسر استان هستند.

وی به فعالیت مرکز سالمندان امام علی (ع) ملایر اشاره و خاطرنشان کرد: در حال حاضر در این مرکز 97 سالمند شامل 50 سالمند زن و 47 سالمند مرد نگهداری می‌شوند.