در گروه سازمان های دولتی و عمومی

دبیرخانه شورای ملی سالمندان در هفتمین جشنواره وب ایران

پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای ملی سالمندان در اعتراض به هتاکی به ساحت مقدس پیامبر رحمت و مهربانی با تغییر هدر به کمپین "من عاشق محمد(ص) هستم" پیوستند.

به اطلاع می رساند وب سایت دبیرخانه شورای ملی سالمندان در هفتمین جشنواره وب ایران در گروه سازمان های دولتی و عمومی حضور یافته است.

جشنواره وب ایران از معتبرترین جشنواره های حوزه فناوری اطلاعات است که تاکنون شش دوره آن از سال ۱۳۸۷ برگزار گردیده است.

هفتمین جشنواره وب ایران با همکاری کانون کارآفرینی ایران و از آبان ماه سال جاری آغاز به کار کرده است. هدف اصلی از برگزاری جشنواره وب ایران، تشویق و توسعه تولید محتوا و خدمات منطبق بر فرهنگ ایرانی در فضای مجازی می باشد.

این جشنواره ایجاد فرصت سالانه برای عرضه و رقابت کیفی و کمی وب سایت های ایرانی در جهت رشد، شکوفایی و همچنین رونق بخشی به بازار داخلی و صادرات در‌ این حوزه می باشد.

انتظار می رود  وب سایت دبیرخانه شورای ملی سالمندان که در مرحله اول داوری جزء وب سایت های برتر گروه سازمان های دولتی و عمومی قرار گرفته است، با کمک شما کاربران و بازدید کنندگان عزیز بعد از داوری نهایی این جشنواره، به عنوان یکی از برترین های بخش سازمان های دولتی و عمومی انتخاب شود.

برای اینکه بتوانید به وب سایت دبیرخانه شورای ملی سالمندان رای بدهید ابتدا روی بنر زیر کلیک کنید. پس از ورود به صفحه، با وارد کردن آدرس ایمیل خود و انتخاب رای مثبت بر روی کلید؛ ثبت رای؛ کلیک نمایید.

در ادامه تایید رای شما، ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد که با کلیک روی لینک موجود در محتوای ایمیل رای شما برای وب سایت دبیرخانه شورای ملی سالمندان ثبت نهایی خواهد شد.

برای رای دادن بر روی بنر زیر کلیک نمایید تا به صفجه مربوط به دبیرخانه شورای ملی سالمندان هدایت شوید.

144141110761_918

منبع: پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای ملی سالمندان
نظر بدهید

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

نظرات

  1. هاست گفت:

    سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید