در قالب طرح حسرت دیدار

۵۵۰ نفر از مرند و جلفا به مشهد مقدس اعزام می شوند

 ۵۵۰ نفر از سالمندان شهرستان های مرند و جلفا که تاکنون موفق به زیارت ثامن الحجج حضرت علي بن موسي الرضا نشده اند در قالب طرح حسرت دیدار به مشهد مقدس اعزام می شوند.
۳۵۰ نفر از شهرستان مرند و ۲۰۰ نفر از شهرستان جلفا که تاکنون به زيارت علي بن موسي الرضا مشرف نشده اند با مشارکت و همياري خيرين و کميته امداد شهرستان های مرند و جلفا به مشهد مقدس اعزام مي شوند.

حسین دشتی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار مانداگارانا ایجاد نشاط روحی و روانی در میان زوار امام رضا(ع) را از اهداف این طرح دانست و گفت: افراد کهنسال زن بالای ۵۵ سال و مرد بالای ۶۰ سال در اولویت اعزام به مشهد مقدس قرار دارند و همچنین اولویت اعزام به مشهد مقدس برای کسانی است که ناتوان و بیمار باشند و یا اولین باری باشد که به مشهد مقدس سفر می کنند.

براساس این گزارش  با هماهنگی و میزبانی دکتر محمد حسن نژاد نماینده مردم شریف مرند و جلفا که خادم بارگاه ثامن الحجج حضرت علي بن موسي الرضا نیز می باشد ، این ۵۸۰ نفر از مددجویان و سالمندان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان های مرند و جلفا در مشهد مقدس مهمان مراسم صرف نهار تبرکی حضرت خواهند بود .