مدیر پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه

راه اندازی کانال رسمی دبیرخانه در سایت آپارات

مجتبی سلگی مدیر پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای ملی سالمندان، گفت: این کانال با هدف انتشار تولیدات تصویری و رخدادهای خبری این دبیرخانه در سایت آپارات و لنزور ایجاد شده است.

 مجتبی سلگی مدیر پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای ملی سالمندان، گفت: این کانال با هدف انتشار تولیدات تصویری و رخدادهای خبری این دبیرخانه در سایت آپارات و لنزور ایجاد شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای ملی سالمندان، به نقل از مجتبی سلگی مدیر پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه، کانال رسمی اینترنتی شورای ملی سالمندان در سایت اشتراک ویدئویی آپارات و همچنین در سایت اشتراک تصاویر لنزور با هدف انتشار تولیدات تصویری و رخدادهای خبری این دبیرخانه راه اندازی شد.

گفتنی است، سایت آپارات جزو پر طرفدارترین و سرشناس ترین سایت‌های اشتراک ویدئو در ایران است. تعداد بازدید کنندگان این سایت میلیونی است.

مجتبی سلگی در ادامه افزود: این سایت کپی دقیقی از سایت you tube است و در واقع می‌توان آن را you tube فارسی نامید. برای استفاده از سایت، دانلود یک flash paleyer که به محض وارد شدن به سایت می‌توان آن را دانلود کرد، کافی است.

قابل ذکر است، در کانال رسمی دبیرخانه شورای ملی سالمندان در سایت اشتراک ویدئویی آپارات ویدئوهای مرتبط با حوزه سالمندی که در دنیایی مجازی به اشتراک گذاشته شده و همچنین ویدئوهای ستادی و مرتبط با جلسات و همایش های دبیرخانه قرار گرفته است.

علاقه‌مندان برای دیدن کانال رسمی دبیرخانه شورای ملی سالمندان در سایت اشتراک ویدئویی آپارات می‌توانند به آدرس ذیل مراجعه کنند: http://www.aparat.com/snce

525401_FFLsQq1t

طبق اعلام مدیر پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای ملی سالمندان، از این به بعد بطور هفتگی قرار است ویدئوهای این کانال بروز شود.

همچنین در کانال رسمی دبیرخانه شورای ملی سالمندان در سایت اشتراک تصاویر لنزور تصاویر مرتبط با دبیرخانه اعم از دیدارها، بازدیدها، جلسات و همایش ها  به صورت هفته ای به اشتراک گذاشته میشود.

علاقه‌مندان برای دیدن کانال رسمی دبیرخانه شورای ملی سالمندان در سایت لنزور می‌توانند به آدرس ذیل مراجعه کنند: http://www.lenzor.com/snce

baner-5-6

منبع: پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای ملی سالمندان
نظر بدهید

نظرات

  1. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران
    وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

  2. عاشق این وبسایت شدم من.عالی هستید شما

  3. خسته نباشید ممنون به خاطر این مطلب کاربردی