هدایت صفری

بیش از 22 هزار سالمند زیرپوشش کمیته امداد قزوین هستند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین گفت: تعداد سالمندان بالای 60 سال تحت حمایت این نهاد در استان 22 هزار و 500 نفر است.

به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین، هدایت صفری در نشست و دیدار با تعدادی از سالمندان بیان کرد: شما در واقع سالمند نیستید بلکه جهان دیده هستید که می توانید تجربیات خویش را در اختیار جوانان قرار دهید.

وی ادامه داد: پیامبر اکرم (ص) که اسوه حسنه و رحمة للعالمین است می فرمایند؛ هرکس سالمندی از امت من را احترام کند همانند آن است که مرا احترام گذاشته است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین اضافه کرد: ما باید از شما پیشکسوتان و بزرگترها قدردانی کنیم و شما را احترام بگذاریم و البته این احترام ما عمل به فرمایش رسول اکرم (ص) است که برکت خود را نیز در زندگی فردی و اجتماعی ما به دنبال خواهد داشت و کسی اگر از این موضوع غافل شود آثار زیانبارش را خواهد دید.

81257487-5857343

وی اعلام کرد: کسانی که مو سپید کرده اند کسانی هستند که سرد و گرم روزگار چشیده اند و دوران ها دیده اند از طرفی رسیدن به این سن و مو سپیدی موهبت الهی است که باید پیشکسوتان ما قدردان این نعمت باشند.

صفری عنوان کرد: پیامبر اکرم (ص) سالمندان را درمیان قوم قبیله خودشان همانند پیامبر آنها خوانده اند از این رو ما باید آنها را عزت دهیم و مورد احترام قرار دهیم.

وی یادآورشد: در حال حاضر در استان قزوین 22 هزار و 500 جهان دیده بالای 60 سال تحت حمایت این نهاد هستند.

گفتنی است در ادامه برخی از سالمندان دیدگاه ها و نظرات خود را بیان داشتند که در پایان مراسم با اهدای لوح و هدیه از سالمندان تقدیر به عمل آمد.

نظر بدهید

دیدگاه ها بسته شده اند.